KAM

MĒS TICAM!

Mēs ticam, ka dizaineri un dārgie zīmoli bieži piedāvā klientiem mēbeles par paaugstinātām cenām, iekļaujot cenā daudz nevajadzīgu izdevumu. Piemēram: dārgiem veikaliem, maksu par dārgu zīmolu, dāgu reklāmu utt. Problēma slēpjas apstāklī, ka galu galā visus šos izdevumus apmaksā pasūtītājs.

Turpretī mēs to darām savādāk – lai cena Jums ir pievilcīga. Un mēs ticam, ka kvalitatīva dizaina mēbeles var būt pieejama!

Mēbeļu veikals vai internetveikals? Mēs - abi varianti. Mēs uzskatām, ka jums ir jābūt izvēlei, kāda veida pirkums Jums ir visizdevīgākais.

Kā pielikums mūsu interneta veikalam - jūs vienmēr varat apmeklēt mūsu veikalu, kur Jūs varēsiet paši pārliecināties par mūsu mēbeļu kvalitāti un komfortu.

Mūsu komanda, ne tikai izvēlas interesantākās tendences, bet arī ir gatava dalīties savā pieredzē ar Jums. Mēs esam gatavi konsultēt Jūs pa e-pastu, tālruni vai mūsu veikalā. Tādējādi varat jebkurā laikā konsultēties un saņemt palīdzību mēbeļu izvēlē, kas Jums derētu vislabāk.

KĀPĒC MĒS?

TIEŠI NO RAŽOTĀJA!

Bez starpniekiem, bez dārgajiem veikaliem. Mēs vienkārši dedzīga, aizrautīga speciālistu komanda, kas palīdz Jums, bez steigas.

BEZKOMPROMISA KVALITĀTE!

Mēs strādājam ar labākajiem ražotājiem, lai piedāvātu jums labākās kvalitātes un cenas attiecības. Daļa mūsu ražotāju mēbeles izgatavo dārgiem, atpazīstamiem zīmoliem, pie kuriem tās ir vairākkārt sadārdzinātas.

KĀ VEIDOJAS CENAS DĀRGAJOS VEIKALOS!

Dizaina izstrāde un ražošana

200€

Importētāji

+100€

Starpnieki

+300€

Dārgie veikali

+800€

Galīgā cena

1400€

CENAS PIE MUMS.

Dizaina izstrāde un ražošana

200€

Importētāji

+100€

Starpnieki

+300€

Dārgie veikali

+800€

Mūsu cena

599€

CENU SALĪDZINĀJUMS AR ANALOGIEM: